Архірій Марина Миколаївна

повернутись на сторінку Посадові особи

Народилася 23.12.1980 року в селі Переможне Комінтернівського району Одеської області.

Громадянка України.

Освіта вища: у 2010 році закінчила Одеський державний економічний університет за спеціалізацією економіст; у 2015 році - Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціалізація: магістр державного управління.

Трудова діяльність: з 2002 року по 2006 рік працювала бухгалтером централізованої бухгалтерії Красносільської сільської ради; з 2006 року по 2012 рік – спеціаліст 1-ї категорії - бухгалтер Красносільської сільської ради; з 2012 року по 2014 рік працювала виконуючим обов’язки головного бухгалтера Красносільської сільської ради; з 2014 року по 2015 рік – заступник сільського голови з економічних питань Красносільської сільської ради; з 01 січня 2016 року – працює на посаді першого заступника сільського голови Красносільської сільської ради.

За професійну діяльність нагороджена грамотами Комінтернівської районної державної адміністрації, Комінтернівської районної ради. У 2016 році отримала Премію Комінтернівської районної ради талановитій молоді за особисті досягнення у різних сферах суспільного життя за І місце у номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування».

Громадська робота: депутат Красносільської сільської ради V скликання.

Склад сім’ї: чоловік – Архірій Олег Анатолійович, 1981 року народження, син – Архірій Ілля Олегович, 2006 року народження.