День Гідності та Свободи України та Церемонія відкриття пам’ятника загиблому захиснику України Клемешеву Сергію Сергійовичу

Дата: 21.11.2017 16:14

Фото без опису     21 листопада 2017 року Красносільська громада відзначила День Гідності та Свободи України. На площі біля сільської ради відбувся мітинг у якому взяли участь: голова сільської ради Майдебура М.П., голова Лиманської райдержадміністрації Приймак В.М., голова Лиманської районної ради Тефтул Г.О., командир військової частини А 3438, полковник Зосімов Ю.В., посадовці, депутати, військовослужбовці.

По завершенні мітингу відбулося відкриття пам’ятника загиблому захиснику України Клемешеву Сергію Сергійовичу. 1 жовтня 2017 року Сергій Клемешев загинув виконуючи бойове завдання. Цього разу він проводив інженерні роботи у «сірій зоні» перед взводно-опорним пунктом… Внаслідок підриву на протипіхотній міні обірвалося молоде життя і відлунало нестерпним болем у  серцях жителів громади, які вкотре щиро співчували батькам Сергія Клемешева.

Церемонію відкриття пам’ятника провів настоятель храму святого Луки отець Олександр.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Сергія Клемешева і усіх, хто загинув у боротьбі за незалежність України.

На завершення церемонії до пам’ятника були покладені квіти.