«З любов’ю до України» урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, дня Збройних Сил України, Дня місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2017 08:43

Фото без опису«З любов’ю до України» під такою назвою 5 грудня відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, дня Збройних Сил України, Дня місцевого самоврядування. Потрійне свято зібрало в переповненій залі військовослужбовців, ветеранів місцевого самоврядування, нині діючих посадовців.

Подяками та почесними грамотами голови Красносільської сільської ради були відзначені кращі представники вищезгаданих професій.

М.П. Майдебура та М.М. Архірій вручили кращим військовим підрозділам цінні подарунки.

Гарного настрою усім присутнім додали блискучі виступи зразкового танцювального колективу «Юність» Красносільського сільського клубу ( художній керівник Юлія Ковальова ), вокальним мистецтвом глядачів зачарувала Ольга Ядгарова, участь в концерті брала переможниця Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу «Віват, витоки» Марія Габінська.