Про закінчення громадського обговорення проектів містобудівної документації

Дата: 28.02.2018 17:49

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.05.2011 №555, виконавчий комітет Красносільської сільської ради повідомляє про завершення процедури по оприлюдненню та  громадському обговоренню проектів містобудівної документації: «Проект генерального плану с. Іванове, поєднаного з планом зонування території с. Іванове Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області»,  «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №3 згідно ГП)», «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №4 згідно ГП)», «Проект детального плану території щодо розміщення житлової та громадської забудови на земельних ділянках с. Красносілка Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області (житловий район №5 згідно ГП)».

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій та зауважень громадськості щодо вказаного проекту містобудівної документації розміщено у номері газети «Слава Хлібороба» від 27.01.2017 р. №4 (9706).

Оприлюднення проекту містобудівної документації здійснено шляхом розміщення графічних та текстових матеріалів в приміщенні адміністративної будівлі Красносільської сільської ради та розміщення техніко-економічних показників к зазначеної містобудівної документації на офіційному веб-сайті Красносільської сільської ради https://krasnosilska-gromada.gov.ua/.

Отримані зауваження та пропозиції які надійшли до Красносільської сільської ради в становлений строк розглянуті та враховані.