Вчинок справжніх чоловіків

Щороку, в лютому і травні, члени Красносільського первинного осередку спілки Афганістану та учасників бойових дій  на території інших держав приходять до пам’ятників загиблим воїнам-односельцям з єдиною метою – навести тут лад. І хоча протягом року чистоту парку підтримують працівники комунального підприємства,  проте, ветерани-інтернаціоналісти виконують свій обов’язок перед загиблими  побратимами, дбайливо доглядаючи за пам’ятними знаками та територією парку. Погодьтеся, такі по-справжньому чоловічі вчинки – гідні наслідування.

Красносільська сільська рада запрошує воїнів-інтернаціоналістів та усіх бажаючих взяти участь у мітингу та церемонії покладання квітів з нагоди 29-ї річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану та дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

Заходи відбудуться 15 лютого 2018 року біля пам’ятників загиблим воїнам-односельцям. Початок о 8:00