Урочисте вручення нагород нашим спортсменам

30.03.2018 року кращі представники спортивної плеяди Красносільської об’єднаної територіальної громади взяли участь у заходах з нагоди підведення підсумків роботи  відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації, фізкультуно-спортивної організації "Колос" та Доброславської ДЮСШ.

Красносільську ОТГ на урочистому засіданні представляли Сакалюк Василь Іванович - директор КЗ "Центр"Спорт для всіх", Дубовенко Валерій Вадимович -  методист з питань молоді та спорту та команда-переможець фінальних змагань з легкоатлетичного кросу сільських спортивних ігор Одещини 2017 року у складі: Єрьоміної Дар'ї, Зарубіної Лілії, Осадчука Віталія та Шугалтера Володимира. Усі вони були нагороджені грамотами та грошовими винагородами.