Відкриття меморіальної дошки Сергію Клемешеву

Дата: 17.04.2018 13:57

17 квітня в селі Красносілка відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО Сергію Клемешеву.

Меморіальну дошку було встановлено на будівлі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку у 2009 році закінчив Сергій.

Клемешев С.С. загинув 1 жовтня 2017 року в селі Богданівка Волновахського району Донецької області під час виконання бойового завдання.

Указом Президента № 422018 «Про відзначення державними нагородами України» молодшого сержанта Клемешева Сергія Сергійовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно)

На урочини з нагоди відкриття меморіальної дошки Клемешеву С.С. прибули: мама загиблого Сергія – Лілія Вікторівна Клемешева,  голова Красносільської сільської ради Майдебура М.П., представник державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Сторожук М.М., голова Лиманської районної державної адміністрації Приймак В.М., голова Лиманської районної ради Тефтул Г.О., військовий комісар Лиманського району, полковник Рязанов І.Г., голова Лиманської районної спілки учасників АТО Калюжний В.Л., бойові побратими Сергія Клемешева – військові 28-ї бригади, військовослужбовці вч А 3438, представники підприємств, установ, організацій Красносільської ОТГ, вчителі та учні місцевої школи.

Зі щирими словами подяки до Клемешевої Л.В. звернувся голова сільської ради, він запевнив Лілію Вікторівну і усіх присутніх, що Красносільська громада пам’ятає і завжди буде пам’ятати Сергія. Герої не вмирають! Слава Україні!