Кубок  «Відкриття сезону 2018» Красносільської  об’єднаної територіальної  громади з футболу

22 квітня у с.Іванове відбувся Кубок  «Відкриття сезону 2018» Красносільської  об`єднаної територіальної  громади з футболу. У турнірі взяли участь команди Красносільської ОТГ «Зоря» с.Переможне, «Аджалик» с.Іванове, «Гільдендорф» с.Красносілка та команда з смт.Доброслав «Динамо». Ігри проходили за круговою системою кожен з кожним. Після цікавих та напружених матчів визначилися переможці  та призери турніру. Володарем Кубку «Відкриття сезону 2018» стала команда «Зоря» з с.Переможне. Друге місце посіла команда «Аджалик» с.Іванове, на третьому «Динамо» смт.Доброслав . Також було визначено та нагороджено  грамотами та пам`ятними призами  найкращих гравців за амплуа : найкращий воротар – Чміль Євген «Аджалик», найкращий захисник – Рудяк Ігор «Зоря», півзахисник – Волков Руслан «Аджалик», найкращим бомбардиром став Севрук  Олександр «Динамо».