День захисту дітей у ДНЗ "Калинка"

У перший літній день в Красносільській об’єднаній територіальній громаді, як і в усьому світі, відзначають добре й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

В цей день дошкільний навчальний заклад "Калинка" був святково прикрашений, лунала весела музика  та веселий дитячий сміх. Свято для дітей розпочалося з привітань секретаря Красносільської сільської ради Гордузенко Н.Г. і бухгалтера Управління освіти Платонової А.О.  та подарунків (розважальної програми за участю аніматорів з мультфільмів "Маша і ведмідь" ,  "Міньони" та солодощів) від голови Красносільської ОТГ Майдебури Миколи Петровича.

В садочку панувала весела та позитивна атмосфера - цікаві ігри та забави, конкурси та вікторини, пісні та танці, малюнки  на асфальті, а в кінці свята діти отримали солодощі.