22-ї річниця Конституції Українив Красносільській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 29.06.2018 07:50

28 червня в Красносільській об’єднаній територіальній громаді відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

До святкового залу прибули очільники ОТГ, представники підприємств, організацій, управлінь, відділів апарату сільської ради, депутати, члени виконкому, представники громадськості.

З привітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Красносільської сільської ради Микола Петрович Майдебура, також він нагородив Почесними грамотами кращих працівників установ ОТГ, організаторів та учасників молодіжного проекту «МІКС-5».

Вдалими виступами порадували присутніх вокалісти: Ганна Кондратьєва, Надія Джигова (Іванівський СБК), вокальний ансамбль «Козаки» КЗ «Центр художньо-естетичного виховання» та директор даного закладу Віталій Вегерчука, новостворений дует інструменталістів у складі Віталія Вегерчука та Руслана Латія та зразковий танцювальний колектив «Юність» Красносільського сільського клубу.