«Скарбнички мого краю - Одещини»

Дата: 20.12.2017 19:57

«Скарбнички мого краю - Одещини»

16 грудня 2017 року в м. Одеса в приміщенні Гімназії № 7 відбулася  обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Скарбнички мого краю – Одещини», в якій взяли участь учні Красносільської ОТГ.  Конференція   проходила у рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу “Моя земля-земля моїх батьків”, Міжгалузевої програми “Пізнай свою країну”, Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя батьківщина –Україна” що є складовою частиною системи краєзнавчої роботи з учнівською молоддю в громаді.

Учні Красносільської ОТГ презентували  свої науково-дослідницькі роботи.

На секцію “Духовна і культурна спадщина мого народу”  Суслова Ольга та Філатов Денис, учні 8-Б класу Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. представили роботу «Свято-Лукинський храм – джерело духовного збагачення», керівник Соловей О. Г., вчитель хімії Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст., а Танасійчук Кирило, вихованець історико-краєзнавчого гуртка «Пошук» Центру дитячої та юнацької творчості при Іванівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» робота

«Іоанно-Предтеченський храм: історія і сучасність» керівник гуртка Гавриленко С. Л.

На секцію «З попелу забуття» Гаврилюк Богдана та Куценко Ганна, вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» Центру дитячої та юнацької творчості при Іванівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» виступили з темою  роботи «Пам’ять священна», керівник гуртка Лесько Г.М. Болтовський Віктор, учень 8 класу Корсунського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» підготував презентацію дослідницької роботи «Історія Бойового гопака» (секція: «Козацькому роду нема переводу»), керівник: Беспалько О. А., вчитель географії та історії Корсунського НВК

На секції “Пізнай свою країну” Карлова Вікторія, учениця 10 класу Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. захистила роботу «Історія та розвиток Красносільського лісництва» керівник Грекова А. І., вчитель математики  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Про свою землячку написали на секцію «Славетні наші імена» роботу Скоробогатько Катерина, Олту Орина, Шварц Анастасія, учениці 8-А класу  Красносільської ЗОШ І-ІІІст.  «Олена Боришполець – видатна поетеса Красносілки» керівник Шестопалова М. В., вчитель укр. мови та літератури Красносільської ЗОШ І-ІІІст.

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді “Моя батьківщина –Україна”, які посіли призові місця: Болтовського Віктора (Корсунський НВК) за ІІ місце, Суслову Ольгу та Філатова Дениса (Красносільська ЗОШ І-ІІІ ст.) за ІІ місце та вихованців гуртка «Юні музеєзнавці» Центру дитячої та юнацької творчості за ІІІ місце та отримали дипломи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.