Енергоефективність

В рамках реалізації положень Закону України «Про енергетичну ефективність» та в умовах перспективи здійснення нового будівництва, зокрема в рамках відбудови закладів загальної середньої освіти, зруйнованих внаслідок воєнної агресії рф, розроблено «Методичні рекомендації – основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками», розробленого на замовлення Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України (Мінвідновлення), з врахуванням усіх змін до чинного законодавства (за період 2021 – 2023 р.р.) у сферах будівництва, управління відходами руйнації, термомодернізації тощо.

16:09 23.04.2024