Як перевірити себе у списках виборців

Перевірити наявність себе у списку виборців можна онлайн за допомогою Державного реєстру виборців за посиланням: https://www.drv.gov.ua/.

На сайті Державного реєстру виборців необхідно зайти в «Кабінет виборця», у якому необхідно відкрити розділ «Перевірка включення».

У розділі необхідно вказати такі дані, як ПІБ, дату народження, електронну пошту та виборчу адресу.

Після цього на електронну пошту прийде код підтвердження, який на сайті Державного реєстру виборців необхідно вставити у відповідне поле.

Після цього запит на Ваші дані буде оброблений і протягом менше ніж хвилини і система покаже, чи присутні вони в списку виборців.

Для очної перевірки потрібно знайти своє прізвище у списках, вивішених у приміщенні дільничної виборчої комісії, до якої виборець належить, або ж прийти з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації.

Якщо виборець виявив, що не включений у списки, він може звернутися до органу ведення реєстру за місцем проживання і врегулювати дане.

Виборці з окупованих територій України — Криму й Донбасу — можуть звернутися до будь-якого органу ведення реєстру щодо свого включення у списки.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. У разі якщо один із кандидатів не набере абсолютну більшість голосів, другий тур виборів відбудеться 21 квітня.