Візит Людмили Семенівни Волинець в Красносільську ОТГ

Дата: 17.02.2018 18:50

На запрошення першого заступника голови Красносільської сільської ради Марини Миколаївни Архірій об’єднану територіальну громаду відвідала Людмила Семенівна Волинець, керівник секретаріату міжфракційного депутатського об'єднання «Захист прав дітей – пріоритет держави», керівник офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини (2011 – 2014 рр.), визнаний експерт у сфері захисту прав дитини.

З 15 по 17 лютого 2018 року Волинець Л. С. провела семінар-навчання з працівниками відділу соціального захисту населення, управління освіти, спеціалістами у справах сім’ї, молоді та охорони здоров `я. Також на семінар до Красносілки прибули представники ОТГ області, керівники соціальних служб Лиманського району, заступник голови Лиманської райдержадміністрації.

У ході семінару- навчання були розглянуті актуальні питання організації соціального захисту населення у форматі об’єднаних територіальних  громад, зокрема: функції служби у справах дітей,  які повинні бути передані в ОТГ, а саме:

• виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування.
  • ведення обліку дітей, які залишились без батьківського піклування та обліку дітей – сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування.
  • захист майнових та житлових прав дітей.
  • відібрання дітей, якщо є загроза життю і здоров`ю.
  • позбавлення батьківських прав.
  • набуття статусу дитини – сироти або дитини, позбавлених батьківського піклування.

Роль прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, патронажних вихователів у вихованні дітей, порядок їх фінансування.

Окремо обговорювалося питання створення центру соціальної підтримки сімей з дітьми на території Красносільської сільської ради.