День ветерана

Дата: 01.10.2018 08:37

Шановні ветерани та люди поважного віку!

Сердечно вітаю Вас зі святом мудрості, досвіду і добра! За Вашими плечима велике життя. Ваші знання, мудрість і багатий досвід особливо важливі в сучасних умовах, коли поряд з ініціативою молодих потрібно життєва мудрість старших.

Ви є хранителями моральних цінностей і традицій, опорою і вірними помічниками для дітей та онуків. Висловлюю глибоку вдячність людям старшого покоління за неоціненний внесок у розвиток громади.

Окреме спасибі ветеранам, більш старшого покоління, які винесли труднощі воєнних років, відстояли незалежність Батьківщини, відновили країну.

Вітаю всіх, хто знаходиться на заслуженому відпочинку або продовжує працювати, незважаючи на вік. Нехай похилі роки не стануть приводом для смутку, а життєвих сил вистачить надовго!

Низький уклін Вам за все!

Сільський голова

Красносільської сільської ради