Фінальні змагання сільських спортивних ігор Одещини

Дата: 04.06.2019 12:46

24-26 травня у смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району пройшли фінальні змагання сільських спортивних ігор Одещини серед збірних команд районів області. У змаганнях з 6-ти видів спорту: армспорту, гирьового спорту, дартсу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу та перетягуванні канату взяли участь майже 400 спортсменів з 19-ти районів області. Команда Красносільської громади з легкоатлетичного кросу (Зарубіна Лілія, Гайдаржі Віталія, Шугалтер Михайло, Гейченко Олександр)виступала у складі збірної Лиманського району. Красносільські легкоатлети Шугалтер Михайло, Гейченко Олександр та Гайдаржі Віталія перемогли в особистому заліку, Зарубіна Лілія посіла 4 місце – це дозволило нашій команді захистити свій титул та третій рік поспіль стати чемпіонами Одещини з легкоатлетичного кросу!!!