Виконання доручення прем’єр-міністра України О.Гончарука

Дата: 22.06.2020 17:56

На виконання доручення прем’єр-міністра України О.Гончарука від 22.01.2020 року № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, минулого тижня   рейдова робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення вкотре вийшла до підприємців нашої громади з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг офіційного працевлаштування. Цього разу рейд проходив по вулиці Незалежності с. Красносілка.

Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з підприємцями, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі, закладах харчування та  надають інші послуги.  Усі члени групи мали можливість проконсультувати підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють.

Зокрема, в.о інспектора праці В.І. Гуцалюк наголошувала суб’єктам господарювання та найманим працівникам про негативні наслідки виплати заробітної плати в “конвертах”, використання праці неоформлених працівників та фінансову відповідальність роботодавця за порушення трудового законодавства.

Вкотре закликаємо роботодавців працювати у правовому полі та  дотримуватись трудового законодавства!