Увага, ожеледь!

Дата: 08.02.2021 12:30

Сьогодні, 8 лютого, в Одеській області оголошено штормове попередження та значне погіршенням погодних умов: ожеледь, дощ зі снігом, низова заметіль, обмежена видимість.
КП «Перспектива» через обмежену кількість спецтранспорту залучає до посипання доріг протиожеледною сумішшю усі можливі засоби.
     Наразі дорога посипана в с. Іваново, Кубанці. Роботи ведуться в Корсунцях, Красносілці та Ілічанці. Небайдужі жителі громади на власному транспорті допомагають витягнути застряглий транспорт.
У зв’язку з ожеледдю закликаємо жителів громади без нагальної потреби не виходити з дому, водіїв - без необхідності не виїжджати. У разі гострої потреби у виїзді транспорту звертаємося до водіїв бути максимально обережними, дотримуватися безпечної дистанції і обирати швидкісний режим з урахуванням несприятливих погодних умов.
     Вибираючи швидкість, не забувайте, що на снігу гальмівний шлях збільшується майже втричі. Біля зупинок громадського транспорту і перед світлофорами від частих гальмувань утворюється крига, будьте тут особливо обережні. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете убезпечити своє пересування на автомобілі в ожеледь.
Енергопостачальна компанія ДТЕК попереджає про можливі аварійні відключення у зв'язку з негодою та нагадує правила безпеки:
- під час сильного вітру слід уникати ліній електропередач;
- не наближатися до оголених проводів, до обірваних ліній і обмерзлих дерев ближче ніж на 8-10 метрів і ні в якому разі не торкатися їх.
Про всі аварійні випадки на електромережах енергетики просять повідомляти зручним для вас способом:
:heavy_check_mark: по електронній пошті call-center@oblenergo.odessa.ua;
:heavy_check_mark: відправивши приватне повідомлення на офіційну сторінку в Facebook або Instagram;
:heavy_check_mark: зателефонувавши в колцентр (048) 705 90 90, (068) 750 90 90, (095) 750 90 90.
Всі канали зв'язку працюють цілодобово!