В Красносільській ОТГ турбуються про дітей

Дата: 01.03.2021 16:28

Минулого тижня пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини Красносільської сільської ради. Порядок денний містив декілька питань.Одне з найважливіших -  було обговорення ситуації про неналежне виконання батьківських обов'язків в одній із родин, яка проживає на території с. Корсунці.

Члени комісії провели профілактична бесіда з матір'ю дітей. Додамо, що за неналежне виконанння своїх обов'язків батьками щодо неповнолітніх дітей можуть застосовуватись різні заходи, зокрема, й подальше вилучення  дітей із сім'ї. Засідання вищевказаної комісії проводяться за потреби, але не рідше, ніж 1 раз на місяць. ЇЇ основним завданням є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.