Детальний план і СЕО с.Ілічанка, вул.Садова 11-д

Дата: 04.03.2021 10:53

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території щодо розміщення багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 5122782600:04:001:0492 за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с.Ілічанка, вул. вулиця Садова, 11-д» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

Детальний план території (ДПТ) - містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Проектом передбачається:

• формування земельних ділянок;

• деталізація та уточнення в більш великому масштабі положень генерального плану населеного пункту в частині визначення функціонального призначення територій, будівель і споруд на розрахунковий строк (5 років);

• визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

• розміщення нового будівництва;

• організація транспортного і пішохідного руху;

• узгодження приватних, громадських та державних інтересів при використанні територій.

• визначення містобудівних умов і обмежень;

• встановлення червоних ліній кварталів;

Виконання детального плану території не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник  виконавчий комітет Красносільської сільської ради

Розробник проекту ДПТ  ПП «Астор ЮГ»

Розробник звіту про СЕО  ПП «Астор ЮГ»

Рішення про затвердження прийматиме Красносільська сільська рада

Ознайомитись з проектом детального плану території та звітом про  СЕО можна у приміщенні Красносільської сільської ради, та на сторінці Красносільської сільської ради в мережі інтернет за посиланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/

Документи що надаються до розгляду громадськості:

• Проект детального плану території у вигляді графічних матеріалів;

• Пояснювальна записка до проекту детального плану території;

• Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у  Красносільській сільській раді Одеського району Одеської області, у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті детального плану території та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х календарних днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про  СЕО, а саме: з «04» березня 2021р. до «04» квітня 2021р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про СЕО надаються до Красносільської сільської ради за адресою: 67560, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Красносілка, вул. Набережна, буд. 87-А, або на електронну поштову адресу Красносільської сільської ради: krasnosilska-sr@ukr.net

Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

Особа відповідальна за прийняття зауважень:

Гордузенко Надія Григорівна, тел: 048 752-97-80

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Красносільської сільської ради.

«23» березня 2021 р. об 11 г. 00 хв

Завантажити ЗВІТ_СЕО_ІЛІЧАНКА.pdf