14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2021 06:00

Шановні земляки! 14 березня у нашій державі відзначається День українського добровольця. Ця дата встановлена Верховною Радою України на знак вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. З початку бойових дій на Cході країни кожен українець переживає цей біль по-різному: люди стали волонтерами, створили благодійні організації, допомагаючи нашим військовим та мирним жителям у зоні бойових дій; пішли добровольцями на фронт. Тисячі українців, покинувши власні справи: навчання, роботу, бізнес, родини, - пішли захищати Батьківщину зі зброєю в руках.
      Бажаю вам, шановні захисники, сили і твердості духу, енергії та оптимізму, добробуту і надійного тилу в родині, а Україні - щасливого і мирного майбутнього, у якому немає місця війні.

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ