Голосування триватиме до 15 листопада

Дата: 04.11.2021 08:58

Триває опитування громадської думки жителів Красносільської громади щодо покращення якості стільникового зв’язку.

Нагадаємо, що у тестовому режимі перевірки якості мобільного зв’язку було виявлено необхідність встановити додаткове обладнання для операторів Київстар та МТС, відповідно, на території моторно-тракторної бригади та біля колишньої колгоспної контори у с. Красносілці.

Результати проміжного голосування такі: «за» встановлення обладнання 507 осіб, «проти» – 67.

Голосування триватиме до 15 листопада. Бажаючим взяти у ньому участь необхідно перейти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1o55Ws9-7qH_CoOD9KtkndPRC7LK2mDbXWys6G5brEvE/edit#responses

Після завершення опитування та підведення підсумків буде прийнято остаточне рішення.