Плідна зустріч

Дата: 11.11.2021 17:36

Сьогодні, 11 листопада,  відбулася чергова тристороння зустріч керівництва Красносільської, Визирської та Доброславської громад стосовно будівництва водогону, який проходитиме їх територією.
Красносільський сільський голова Марина Архірій, разом з головою Визирської ТГ Валерієм  Стоілакі, представниками Доброславської громади,  фахівцями та проектантами обговорили питання проходження водогону територіями громад та співфінансування проектної документації відповідно до споживання громадами питної води.
Було розроблено план дій стосовно оформлення документації для подання проекту у державну програму «Велике будівництво». Адже питання водопостачання є актуальним і надзвичайно важливим: більшість питної води у громадах споживається населенням з артсвердловин, собівартість води велика, а природні надра з часом вичерпуються.