7 листопада у Корсунському НВК "ЗЗСО І-ІІ ступенів-гімназія - ЗДО" продовжилися кольорові заходи в рамках тижня Толерантності.

Дата: 18.11.2021 14:22

Колір дня - синій, пройшов під гаслом "Вода і небо - символи спокою та миру".У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні та вчителя початкових класів.Тематика дня дозволила поговорити з учнями про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя.

Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. Захопленню та гарному настрою в учнів не було меж.

Діти переконалися у тому, що потрібно поважати природу та ії природні скарби.