Вшанування дня пам'яті жертв Голодомору в Переможненській початковій школі - закладі освіти І ступеня

Дата: 26.11.2021 17:11

З метою вшанування пам'яті жертв Голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій 26 листопада 2021 року в Переможненській початковій школі - закладі освіти І ступеня були проведені інформаційно просвітницькі заходи.

Для учнів 1-4 класів була проведена година пам'яті і скорботи "Голодомор - біль душі та пам'ять серця". Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам'яті "Історія Гідності. Голодомори" та "Де б ти не був - вшануй померлих від голоду!". Виховна година завдяки емоціям співпереживання не залишила байдужим жодного участика зібрання.

На останок присутнім запропоновано 27 листопада 2021 року  кожну сім'ю о 16.00 приєднатися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті усім померлим від голоду"