Дата: 01.12.2021 09:52

Красносільський ліцей в очікуванні Нового року  та Різдва - найбажаніших свят всіх дітей. Під час цих свят улюбленою справою як у дорослих, так і у дітей є прикрашання ялинок. Однак ця традиція має й дещо негативні наслідки, адже щороку в Україні вирубуються десятки тисяч хвойних дерев, які після новорічних та різдвяних свят просто викидають на смітник. Короткочасне задоволення шкодить довкіллю, адже з тих малих ялинок міг вирости цілий ліс. Тому, з метою активізації природоохоронної роботи, екологічного виховання і залучення учнівської молоді до роботи по збереженню хвойних насаджень у Красносільському ліцеї проходить природоохоронна акція «Ялинка».

Акція проводиться за напрямками: - «Новорічна композиція»; - «Український сувенір». Серед учнівських робіт були відібрані найкращі, які будуть представлені на територіальному етапі конкурсу. Бажаємо успіхів!