Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» - у Красносільській громаді

Дата: 14.12.2021 11:43

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» - у Красносільській громаді

У 2021 році з державного бюджету Одеській області виділена субвенція на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, а саме на придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для організації дистанційного навчання.

В рамках проєкту на умовах співфінансування заклади освіти Красносільської громади отримають 31 ноутбук, а саме:

7 ноутбуків - Корсунський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія - заклад дошкільної освіти»;

8 ноутбуків - Іванівський навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти I-II ступенів – гімназія – заклад дошкільної освіти»;

8 ноутбуків - Красносільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцей;

8 ноутбуків - Кубанський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів - гімназія.

Ноутбуки сучасні та потужні, оснащені камерою та мережевим адаптером для організації якісного навчання.