Внесення змін в генеральний план села Іванове

2.0_Звіт_СЕО_Іванове_ГП_14.12.21.pdf

Внесення змін в генеральний план села Іванове

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проекту внесення змін у Генеральний план села Іванове поєднаного з планом зонування села Іванове  Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області»» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

Генеральний план населеного пункту - містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункт.

Проектом передбачається:

• формування земельної ділянки для розміщення церкви;
  • деталізація та уточнення в більш великому масштабі положень генерального плану населеного пункту на розрахунковий строк (5 років);
  • визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;
  • розміщення нового будівництва ;
  • організація транспортного і пішохідного руху;
  • узгодження приватних, громадських та державних інтересів при використанні територій.
  • встановлення охоронних та санітарних зон;

Виконання проекту внесення змін не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник проекту – виконавчий комітет Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.
               Розробник проекту ПП «АСТОР- ЮГ», архітектор - Найдьонов І.В.
               Розробник звіту про СЕО – ПП «АСТОР- ЮГ», головний інженер - Берман О.О., головний економіст - Фадєєв В.А.
               Рішення про затвердження проекту прийматиме Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області.
Ознайомитись з проектом детального плану території та звітом про  СЕО можна у приміщенні Красносільської сільської ради, та на сторінці Красносільської сільської ради в мережі інтернет за посиланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/

Документи що надаються до розгляду громадськості:

• Проект детального плану території у вигляді графічних матеріалів;
  • Пояснювальна записка до проекту детального плану території;
  • Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Красносільській сільській раді Одеського району Одеської області, у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  до проекту детального плану території та звіту про СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-и календарних днів з дня оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про  СЕО, а саме: з «_16___» грудня 2021р. до «_16__» січня 2022р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту внесення змін у генеральний план та звіту про СЕО надаються до Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: 67560, Одеська обл., Одеський р-н, с.Красносілка, вул. Набережна, буд. 87-А, та на електронну адресу Красносільської сільської ради: Одеського району Одеської області  krasnosilska-sr@ukr.net

Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

Особа відповідальна за прийняття зауважень:

Величко Світлана Олександрівна 048-752-97-79

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться в селі Іванове по пров. Буяклу, 1г «_10__» __січня____ 2022 р. об _15__ г. _00__хв

Перший заступник Красносільського

сільського голови                                     ______________         Євгеній ХУСЕЙІНОВ