Дата: 25.01.2022 16:19

За інформацією житлово-комунальних служб, ситуація із розчищенням доріг  у Красносільській громаді знаходиться під контролем. Спецавтотранспорт, у першу чергу,  розчистив та посипав основні дороги по  руху автобусних маршрутів, біля зупинок та у напрямку закладів медицини та освіти у с. Красносілці, Корсунцях та Ілічанці, наразі розчищаються бокові вулиці. У с. Кубанці розчищена центральна дорога.  У селах Павлинського округу допомогу у боротьбі зі снігом надають  СПГ «Павлинка», «Мир», «Росток». Працівники з благоустрою  розчищають доріжки та тротуари. Загалом, ситуація стабільна, світло та газ є, автотранспорт рухається у звичайному режимі.