В січні-березні 2022 року проводиться приписка юнаків 2005 року народження до призовної дільниці

Дата: 26.01.2022 10:12

Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в січні-березні 2022 року проводиться приписка юнаків 2005 року народження до призовної дільниці.
         Так, 24 – 25 січня 2022 року інспекторами з обліку та бронювання військовозобов’язаних Красносільської сільської ради було організовано проїзд  та супровід (заключено договір на перевезення з транспортним перевізником «Північтранс» за рахунок місцевого бюджету) юнаків відповідного віку для проходження медичного огляду для подальшої постановки на військовий облік до Четвертого відділу Одеського районного територіального центра комплектування та соціальної підтримки (військомат).
         Всього медичний огляд пройшло 60 юнаків.