14 лютого День Святого Валентина - це день дружби і любові.

Дата: 14.02.2022 16:47

Всі люди дарують один одному свої посмішки, побажання, обмінюються добрими словами любові.

В Павлинському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей - заклад дошкільної освіти» учні 1-5 класів відсвяткували це свято, під час якого педагоги-організатори поговорили з дітьми про свято всіх закоханих, про любов до своїх рідних, а також про міцну дружбу.

Під час свята діти відповідали на запитання до вікторини, створили дерево любові та прийняли участь у конкурсах.

Учні з нетерпінням чекали на це свято та готувалися до нього: робили своїми руками валентинки
та поробки.

День Святого Валентина дуже світле свято - він вчить любити, проявляти увагу до коханих і рідних людей.

І саме тому так важливо знайомити про цей день з самого дитинства.