16 січня на 92-му році пішла із життя шанована жителька с. Красносілки Кувшинова Тетяна Карпівна.

Дата: 17.02.2022 11:06

Тетяна Карпівна — гордість нашої громади. Активна, доброзичлива та щира – такою вона залишиться у пам’яті друзів і близьких.
Тетяна Карпівна пройшла Другу світову війну, є учасником бойових дій на Орловсько-Курській косі.
У своєму поважному віці вона залишалася прикладом для наслідування для своїх дітей, внуків та правнуків, завжди була активним представником Красносільської громади.
Разом з Тетяною Карпівною пішла у вічність ціла епоха, величезний пласт пам’яті про ті героїчні дні нашого народу.
Товариська, мудра, розсудлива, гарний співрозмовник, людина щирої душі  -такою Тетяна Карпівна залишиться в пам’яті всіх тих, хто її знав і любив.
Красносільська сільська рада у  цей скорботний час висловлює слова найщирішого співчуття родині Тетяни Карпівни. Сумуємо разом з вами. Поділяємо Ваші біль та горе.
Вічна і світла пам’ять!
Прощання з Тетяною Карпівною Кувшиновою відбудеться 18 лютого.

Прощання з Тетяною Карпівною Кувшиновою відбудеться 18 лютого: об 11 годині у неї вдома за адресою вул. Садова, 82, відспівування пройде у  церкві Дм. Сулунського (біля Північного кладовища) об 11:45.
Прощальна хода із шанованою у нашій громаді людиною: Тетяною Карпівною, розпочнеться  від зупинки «Чайна» до кладовища о 12:30 год.