Депутати звернулися до жителів громади

Дата: 18.02.2022 17:50

З метою збереження миру, консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості депутати Красносільської  сільської ради на позачерговій сесії 18 лютого схвалити текст звернення до мешканців сільської територіальної громади.
 У тексті йдеться:
«Історично так склалося, що за часів свого заснування всі населені пункти, що увійшли до складу сільської територіальної громади Красносільської сільської ради завжди були багатонаціональними, мирними та спокійними осередками взаємоповаги та громадянської злагоди.
Водночас  кожне село нашої громади — це місця бойової слави. Ще наші пращури переконливо довели, тут живуть і працюють люди, які ніколи не здавались.
І сьогодні, коли ми знову складаємо іспит на єдність та патріотизм, кожен із нас має усвідомити свою власну відповідальність за майбутнє нашої сільської громади, нашої Одеської області та нашої Держави.
Сільська територіальна громада Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області — це невід’ємна частина єдиної суверенної незалежної України. І ми маємо зробити все від нас залежне, щоб кожна спроба похитнути наші цінності й прагнення була приречена.
Ми, депутати Красносільської сільської ради, закликаємо всіх жителів сільської територіальної громади зберігати моральну стійкість та здоровий глузд. Наш страх — це інструмент ворога і ми не маємо права вкладати його в руки тим, хто хоче порушити мир на нашій землі.
Закликаємо всі політичні сили до єдності, консолідації зусиль, щоб спільно протистояти зовнішньому тиску і не розхитувати політичну ситуацію всередині країни.
Звертаємося до жителів сіл Красносілка, Іванове, Кубанка, Новокубанка, Ілічанка, Корсунці, Переможне, Павлинка, Лізинка, Букачі, Василівка, Шаманівка, Созонівка та Нові Шомполи  і до всього народу України із закликом не поширювати панічні настрої та чутки, не піддаватися на інформаційно-панічні атаки. Наш спокій допомагає владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту Держави та народу України.
Вірте в нашу армію, у наших дипломатів, які мають достатньо сил і засобів, а також відповідний досвід, щоб відстояти нашу Державу.
Ми просимо всіх, хто має таку можливість, підтримати загони територіальної оборони, максимально сприяти їхній розбудові. Водночас громадяни мають продовжувати працювати, не змінювати звичайний спосіб життя — це забезпечить нормальну економічну діяльність.
Пам’ятаймо, що в єдності наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога — і зовнішнього, і внутрішнього.
Окрім потужного військового арсеналу, наша зброя — це єдність, згуртованість та відданість українській землі, де ми народилися та живемо, виховуємо дітей та будуємо вільне майбутнє. І сьогодні наш обов’язок — захистити це майбутнє. Захистити мир в нашій сільській територіальній громаді, Одеській області, у нашому спільному домі — Україні.»