18 лютого у Красносільській громаді відбувся святковий парний турнір "Що? Де? Коли?" до Дня всіх закоханих під патронатом Красносільського сільського голови Архірій Марини Миколаївни.

Дата: 21.02.2022 08:26

У грі взяли участь 14 команд. За підсумками гри 3 місце посіла команда "Гільден" (Шадунц Араік та Калмурзаєва Анна), 2 місце - "Не пара" (Шеремета Володимир та Платонова Альона), а перемогу здобула команда "Шабля" (подружжя Олту, Павло та Ірина).

Керівники студій скрипки та бандури Центру художньо-естетичного виховання Маргарита Макарова та Софія Кулик привітали всіх учасників двома композиціями та створили святкову атмосферу на грі. Всі учасники отримали приємні сюрпризи, призери і переможці отримали грошові сертифікати та подарунки