Всі рекорди побило запитання, про отримання переказу  Western Union від Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP або ВПП)

Дата: 26.05.2022 15:40

Це теж один із видів допомоги ООН, цю допомогу  виплачує  Всесвітня продовольча проргама (WFP або ВПП). Для більш детального ознайомлення з програмою перейдіть за посиланням

Ви оформили цю допомогу під час подачі заяви на довідку ВПО, давши згоду на отримання допомоги від недержавних та міжнародних організацій. Така допомога була надана всім зазначеним в державному реєстрі ВПО.
Детальніше про це можна прочитати тут

Ця допомога нараховується у розмірі 2220 грн. На одну особу, протягом 3х місяців. Сума виплати на одну особу у програмах ООН однакова.

Якщо ви отримали смс з нарахуванням від WFP - ми не можемо зарахувати вас на допомогу в УВКБ ООН.
За умовами надання грошової підтримки, якщо людина була зарахована на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, така особа не можете бути зарахована на допомогу УВКБ ООН. Система буде видаляти дубляжі, і залишить лише один вид грошової допомоги, на жаль ми не можемо передбачити який саме.
Наголошуємо,  що допомога WFP виплачується 3 місяці, загальна сума коштів на одну людину однакова!

www.kmu.gov.ua