Днями відбулася консультативна онлайн зустріч Ради Європи

Дата: 05.06.2022 14:24

Днями відбулася консультативна онлайн зустріч Ради Європи з національними меншинами та національними/місцевими органами влади. У заході взяли керівники та менеджери Ради Європи в Україні, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті, представники Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Інституту педагогіки НАПН України, посадовці та представники національних меншин із Луцька, Мелітополя, Запоріжжя, Ніжина, Кропивницького. Красносільська громада була єдиною з Одеської області, до складу нашої делегації увійшли керівники сільської ради, спеціалісти управлінь, відділів, представники національних спільнот громади.
До обговорення були винесені питання ситуації національних меншин в Україні (поточні потреби та доступ до гуманітарної допомоги, евакуаційні проходи та служби підтримки ВПО, документація військових злочинів) та проблеми освіти національних меншин, а також їх мовні питання під час агресії Російської Федерації проти України.