4 серпня Національна поліція України відзначає 7-му річницю свого заснування

Дата: 04.07.2022 08:32

Шановні працівники поліції!

Від імені Красносільської громади  щиро вітаю вас з професійним святом.

Ви обрали для себе мужню і почесну професію – протидіяти злочинності, захищати конституційні права і свободи громадян, охороняти наші мир та спокій.

Ранок 24 лютого перевернув життя усіх українців. Цього дня захист мільйонного населення держави упав на плечі наших захисників, рятувальників та поліцейських.

Із перших годин війни поліцейські перейшли на посилену службу, так продовжують працювати й зараз. Ви забезпечуєте діяльність блокпостів, проводите евакуацію населення, перевіряєте документи та транспортні засоби, протидієте мародерству.

Сьогодні Ви поряд з військовими захищаєте наш спокійний сон, з честю виконуєте свій службовий обов'язок, стоячи на варті законності і правопорядку.

З нагоди професійного свята бажаю вам, шановні поліцейські, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені миром в Україні, повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ