Запрошення на безкоштовні заняття з англійської та української мови

Дата: 13.07.2022 08:06

Красносільська сільська рада разом з ГО "Дівчата" у партнерстві з міжнародною організацією World Vision та за фінансового сприяння ADH реалізують проєкт "Підтримка ВПО в Україні".

Для нових красносільців (ВПО) та бажаючих Красносільської громади проходять заняття з англійської та української мов, зустрічі з психологом, консультації з логопедом, розвиваючі заняття для дітей, спортивні активності для дорослих, он-лайн консультації з юристом тощо.
 Навчання та допомога проводяться на безоплатній основі.
 Сьогодні пройшли чергові заняття.
Викладач Алла Цибакова на своїх уроках з англійської мови використовує вивчення за методикою легкого освоєння.
На заняттях із вдосконалення знань з української мови викладач Ольга Москаленко знайомить молодь та більш старше покоління з мовознавчими основами, розуміння конструкцій та засвоєння співучості української мови.
Нагадуємо, що наступні заняття у с. Красносілці пройдуть у п’ятницю.
О 10.00 заняття з вивчення англійської мови.
Об 11.10 он-лайн/оффлайн зустріч з психологом.
Чекаємо на Вас у приміщенні сільської ради у сесійній залі за адресою: село Красносілка, вулиця Набережна, 87А