Заходи до Дня молоді

Дата: 10.08.2022 14:13

12 серпня в Україні відзначається Міжнародний день молоді - свято натхнення, краси, енергії, планів, перспектив і надій.
Цьогоріч цей день в нашій державі обтяжений війною і загальнонаціональним болем. У Красносільській громаді концертно-розважальні заходи не проводяться, проте ми запрошуємо молодь стати учасниками спортивних та інтелектуальних змагань. Вони  відбудуться дистанційно та  у форматі офлайн.

В Переможненському сільському клубі серед учасників дитячих гуртків 12 серпня відбудуться змагання з настільного тенісу «Українська молодь – майбутнє держави». Також цього дня у сільській бібліотеці буде організовано виставку-досьє «Кумири молодих».
В Іванівському медіацентрі «Синергія» буде організовано відеоекскурсію до музею писанки, а Красносільський сільський клуб запрошує охочих взяти участь у «Шпагат-челенджі»
В Кубанському, Новокубанському, Павлинському закладах культури заплановано проведення турнірів з шашок. Окрім цього, в Кубанській бібліотеці буде розгорнуто книжкову виставку «Юнаки та дівчата, нумо читати!»,  в Кубанському сільському клубі відбудеться квест «Я буду патріотом», а в Павлинському будинком культури буде організовано краєзнавчу велоподорож «Мальовничими куточками Павлинки».