Співпраця з unicef дає результати

Дата: 09.09.2022 11:40

Служба у справах дітей Красносільської ТГ – одна із 43 організацій в Україні, які  мають сертифікованих спеціалістів раннього втручання.
Днями міждисциплінарна команда сертифікованих спеціалістів Служби у справах дітей отримала від фонду Unicef рекреаційну валізку для надання послуги раннього втручання для найменших мешканців Красносільської громади.

Цією послугою, яка спрямована  на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини, користуються сім’ї, які мають дітей раннього віку із порушеннями розвитку та діти груп біологічного й соціального ризику.
Раннє втручання включає:  супровід сімей, які виховують малюків із порушенням розвитку;  підтримку родини в подоланні кризи; допомогу родині у розвитку життєво необхідних умінь та навичок у дитини; сприяння покращенню взаємодії малюка із членами родини та соціуму. У громаді 3 родини (з них 1 ВПО) знаходяться під супроводом, 12 (з них 1 ВПО) отримують послуги логопеда.Фото без опису