Арт-терапія тепер в арсеналі служби у справах дітей, завдяки ARQ-foundation (Нідерланди)

Дата: 15.09.2022 11:23

Служба у справах дітей, яка має групу раннього втручання, у рамках співпраці з ГО "Здорове суспільство" за підтримки ARQ-foundation (Нідерланди), отримала від голландських тренерів з тренінгу "Арт- терапія в аптечці першої допомоги" набори для творчості.

Це дасть можливість більш активно застосовувати внутрішні ресурси дітей та їх батьків, розширити особистий досвід дитини, активізувати її творчі ресурси.
Арттерапія дозволяє дитині проявляти свої негативні та агресивні почуття в безпечній формі, сприяє виникненню відчуття внутрішнього контролю і порядку, знімає емоційну та тілесну напругу дитини, долає внутрішні блоки та бар'єри.