Співпраця із ГО «Ветеранс Хаб Одеса» - нові знання для порятунку життя

Дата: 16.09.2022 14:52

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України нещодавно було створено Консультативну раду Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, з представниками в кожному регіоні.
16 вересня Оксана Харітонова – регіональний координатор Консультативної ради з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, завітала до Красносільської сільської ради. Разом із сільським головою Мариною Архірій обговорили проблематику даного питання, можливості комунікації і координації розшуку зниклих та інших пов’язаних з цим питань.

Разом з  кризовим психологом го «Ветеранс Хаб Одеса» Юлією Стрілецькою Оксана Харітонова провели для фахівців сільської ради тренінг «Як подолати страхи війни» та з надання першої домедичної допомоги.

«Завдання Уповноваженого – надання повного  спектру питань, починаючи від пошуку рідних і закінчуючи виплатами, Родичі зниклих безвісти за особливих обставин можуть звертатися до мене. Я буду координувати їх дії, допомагати в оформленні заяв, в комунікації між військовими, Уповноваженим та іншими залученими особами.– підсумувала Оксана Харітонова. – Хто вже шукає близьких, з якими втрачено зв’язок, або які зникли безвісти, – телефонуйте: 0974461383»Фото без опису