Фінішував XIV легкоатлетичний забіг «Кубок Красносілки»

Дата: 26.09.2022 15:31

Фінішував XIV легкоатлетичний забіг «Кубок Красносілки». Ці популярні змагання, зазвичай збирають багато любителів бігу не лише з різних куточків України, а й з Європи. Так, минулого року відстань у 6 та 11 кілометрів подолали 187 спортсменів. Як кажуть самі учасники змагань, їх приваблює цікава траса, яка пролягає узбережжям Куяльницького лиману і атмосфера щирості та гостинності Красносільської громади.

Цьогоріч «Кубок Красносілки», як і більшість заходів,  відбувався у форматі онлайн. Участь у змаганнях взяли 32 спортсмени з Красносілки, Одеси, Доброслава, Южного, Вовківського. Переможцями в абсолюті стали: на дистанції 6 км – Тімур Чорний (Красносілка) та Ірина Квятковська (Красносілка), на дистанції 11 км – Олег Харицький (Красносілка). З результатами можна ознайомитися ТУТФото без опису