ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ!!

Дата: 10.08.2022 12:52

Красносільська сільська рада спільно з БФ “Планета добрих людей” запрошує представників етнічних спільнот Красносільської територіальної громади взяти участь у проекті Ради Європи, що надає можливість безкоштовно пройти Базовий курс-інтенсив з вивчення англійської мови.

Навчання буде проходити в онлайн-форматі 3 рази на тиждень (понеділок, середа, пятниця) по 2 години у неробочий час – з 19.00 до 21.00 (за київським часом).

Заняття будуть проходити з професійною викладачкою, яка має філологічну освіту зі спеціальності “Переклад (англійська мова)”, досвід викладання лекцій англійською мовою у вищих навчальних закладах України та Європи, приватну викладацьку практику понад 20 років.

Загалом курс розрахований на 2.5 місяців. Старт - 2 вересня 2022 року.

Методика навчання передбачає відпрацювання навичок читання, говоріння, слухання та написання.

По закінченню ви зможете:

• Представитися новим знайомим
• Заповнити базові бланки
• Сформулювати ключові питання/запити
• Забронювати номер в готелі
• Навчитись орієнтуватись в аеропорті/вокзалі
• Комунікувати в магазині
• Знайти дорогу до аеропорту/вокзалу/центральної площі/музею
• Зробити замовлення в кафе/ресторані
• Розповісти про свою країну/місто

При відборі учасників перевага буде надаватися тим, хто наразі перебуває за кордоном або планує виїхати найближчим часом, знаходиться у пошуках роботи, є внутрішньо переміщеними особами, які є представниками етнічних спільнот та у даний момент проживають на території Красносільської громади.

Метою проекту є підвищення рівня володіння англійською мовою через розвиток навичок комунікації в реальних життєвих ситуаціях.

За короткий час всі учасники проекту отримають мінімальну базу знань, яка дозволить їм почуватися комфортно у чужій країні в період первинної адаптації.

Лише один курс і ви будете готові до спілкування на побутовому рівні!