19 грудня – День Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 05:57

19 грудня – День Святого Миколая Шановні мешканці Красносільської громади! Дорогі діти! Традиційно 19 грудня ми відзначаємо чудове свято – День Святого Миколая. Усе життя св. Миколая – нескінченні благодіяння і чудеса, подаровані людям.

Тому із давніх-давен це свято вважається світлим символом доброти та милосердя. Приходу цього світлого і радісного дня з нетерпінням чекають дітлахи, адже знають, що це час казок, чудес, подарунків та здійснення бажань. Разом із малечею святу радіють і дорослі, які теж сподіваються на диво. Тому кожен із нас у цей день просить найшвидшої Перемоги Україні, мирного сонячного неба, і щоб кожен Захисник повернувся додому живим! Нехай у цей день наші мрії неодмінно збудуться!

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ