Дата: 28.03.2023 21:10

28 березня відбулась нарада щодо підведення підсумків розвитку фізичної культури і спорту в Одеській області за 2022 рік. Не дивлячись на воєнний стан, Одеська область продовжує виборювати призові місця на спортивній арені. Спортсмени виборюють першість та надалі дають можливість лунати гімну України на міжнародних змаганнях!

В ході наради Красносільську територіальну громаду відзначено Подякою Управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації за розвиток фізичної культури, масового та резервного спорту, популяризацію здорового способу життя в громадах Одеської області.