Дата: 05.04.2023 16:48

Навесні 2022 року почалося звільнення північних територій України від рашистської навали. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин.
Наші міста стали містами Героїв — містами конкретних людей, які проявили сміливість, допомагали вистояти одне одному і держави в цілому.

Упродовж березня 10 українських міст указом Президента нагороджено відзнакою “Місто-Герой України” з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті свої міст під час відсічі збройної агресії рф проти України. Це Харків, Херсон, Чернігів, міста Донеччини - Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині та передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь, що взяли на себе головний удар атаки ворога на столицю.
Не лише міста, а й чимало сіл є справжніми форпостами духу героїзму і патріотизму українського народу.
На базі Красносільського ліцею було проведено круглий стіл для працівників закладу, на якому вони ознайомилися з почесною відзнакою Президента «Місто-герой України», з мужністю і стійкістю українців у різних населених пунктах України під час боротьби з армією рф, матеріалами для виховних заходів для учнів «Міста - герої України» та переглянули відеолекторій на дану тему.
#МістаГероївФото без опису