Ще раз про відповідальне використання електроенергії

Дата: 17.06.2024 09:48

Шановні споживачі електроенергії, останні тижні Україна зазнає постійних ударів з боку росії, через що об'єкти енергетичної структури зазнали пошкоджень і руйнувань.

Очевидно, що ворог вирішив знищить нашу інфраструктуру, енергомережі. В ці дні героями стали, не лише військові, а й наші енергетики, які докладають максимум зусиль, щоб втримати нашу енергосистему. Але кожен українець має максимально долучитися до спільного спротиву ворогу і в ці дні, для цього, достатньо скоротити споживання електроенергії. Якщо сьогодні ми не будемо економити, то всі можемо залишитися без електроенергії.

На виконання доручень Заступника керівника Офісу Президента України О.Кулеби, у зв’язку із складною ситуацією у енергетичній сфері Красносільська сільська рада просить вжити заходів у населених пунктах територіальної громади, а саме:

• максимальне зменшення використання комунального вуличного освітлення;

• максимальне обмеження використання підсвічування вивісок, вітрин, сітілайтів, білбордів тощо, а при необхідності – повного їх вимкнення в пікові години навантаження та в нічний час;

• максимальне зменшення використання установами енергоємного обладнання (обмеження використання кондиціонерів тощо);

наявність на об’єктах критичної інфраструктури альтернативних джерел енергоживлення (генераторів) та палива для їх тривалої роботи у разі довготривалих відключень.Фото без опису