Урочистий захід з нагоди Дня Конституції України пройшов біля будівлі Красносільської сільської ради

Дата: 28.06.2024 10:51

Рівно 28 років тому, 28 червня 1996-го, Україна отримала свою Конституцію – Основний Закон, який визначив незалежний, демократичний, європейський шлях розвитку нашої держави.

З цієї нагоди на майданчику біля сільської завдяки Збройним Силам України ради відбувся урочистий захід.

Конституція України - це наш фундамент, на якому ми будуємо наше суспільство і державу. Вона гарантує наші права і свободи, захищає нашу гідність і незалежність. Навіть у найскладніші часи, вона залишається керівною зіркою, яка показує нам шлях до миру, справедливості і процвітання зазначила у своєму виступі Красносільський сільський голова Марина Архірій. Грамоти з нагоди дня конституції отримали зразковий танцювальний колектив «Юність»( художній керівник Юлія Ковальова) та тренер футбольної команди «Гільдендорф» Олександр Мельник.

Конституція України складається з 161-ї статті. В ній говориться про права і свободи українців, про повагу та гідність, недоторканість житла і право на свободу думки та слова, територіальну цілісність та недоторканність існуючих кордонів, про невід’ємне право на життя кожної людини в Україні і багато чого іншого, що притаманно конституціям виключно демократичних суспільств.

Сьогодні, відбиваючи атаки російських загарбників, Україна вчергове захищає зазначені вище цінності та виборює право бути суверенною, незалежною та демократичною державою.

Але ми знаємо, що обов’язково переможемо ворога та ще більше пишатимемося своєю країною і своєю свободою!

Слава Україні!

#День_Конституції_України