«Небесна сотня в серці буде вічно жити…»

Дата: 20.02.2018 17:22

20 лютого в культосвітніх закладах Красносільської сільської ради відбувся цикл заходів під загальною назвою «Небесна сотня в серці буде вічно жити…» з нагоди четвертої річниці трагічних подій, що відбувалися у столиці нашої держави в лютому 2014 року. Тоді, на вулиці Інститутській, від куль снайперів загинула майже сотня повстанців. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня. На жаль, трагічні події не завершилися у 2014 році, до цього часу захищаючи крихкий східний кордон України, гинуть кращі з кращих,  серед них і наш земляк Клемешев Сергій Сергійович. Герої не вмирають.

Година спілкування (Красносільська бібліотека)